Korzyści – Dlaczego Watts

Odkryj nasze buty

 

Dzięki inteligentnej technologii udało nam się połączyć komfort i higienę w jednym bucie.

Zalety butów medycznych Watts

Komfort

Dzięki oddzielnym modelom damskim i męskim, elastycznym materiałom i możliwości wyboru z 4 różnych wyjmowanych wkładek, obuwie Watts idealnie pasuje dla każdego. Indywidualne wkładki, tak jak wkładki ortopedyczne, mogą być również noszone w naszych butach.

Deisgn

Mimo, że buty muszą spełniać nasze wysokie standardy w zakresie komfortu, higieny i bezpieczeństwa, to jednak udało nam się zaprojektować je tak, aby także dobrze wyglądały. Watts Footwear jest laureatem nagrody Designer Award (GIO) w kategorii ergonomia. Buty są dostępne w różnych modnych kolorach.

Higiena

Zastosowana technologia Microban zapewnia zabicie bakterii w ciągu 5 godzin. Dzięki temu nie ma konieczności prania butów w wysokiej temperaturze; równie łatwo można je czyścić w domowej pralce w temperaturze 40 stopni. Microban jest aktywny przez cały okres użytkowania obuwia.Nasze buty są gładkie, łatwe w czyszczeniu i zgodne z przepisami dotyczącymi zapobiegania infekcjom.

Wbudowany układ RFID umożliwia monitorowanie logistyki procesu czyszczenia, niezależnie od tego, czy odbywa się to we własnym zakresie, czy też jest zlecane na zewnątrz. System zapewnia, że każdy odzyska swoją parę butów.

Bezpieczeństwo

Nasze buty są antypoślizgowe i antystatyczne zgodnie z normą CE EN 20347 SRA.

Badania nad funkcjonalnością i komfortem

Aby nasze buty medyczne były jak najwygodniejsze, przeprowadziliśmy badania nad punktami ucisku na stopie. Poniższe zdjęcia pokazują, że nasze buty są najbardziej komfortowe.

Sprawdź modele

20% rabatu
7% rabatu
Nie udało się
15% rabatu
10% rabatu
5% rabatu
Darmowa wysyłka
Nie dziś
Spróbuj szcześcia.
Wykręć RABAT!

Wprowadź swój adres e-mail i zakręć kołem.  To Twoja szansa na zakup butów Watts z rabatem!

Może zagrać tylko jeden raz.
Jeśli wygrasz, Twój kod rabatowy będzie aktywny przez 8 godzin.